loader image

O mnie

Cześć!

Poznajmy się troszkę bliżej

Jestem fotografem ślubnym i rodzinnym.
Co można o mnie powiedzieć to to, że jestem osobą otwartą, kochającą zwierzęta, otaczającą nas naturę i pozytywnie nakręconych ludzi. Każdy z nas jest bateryjką pełną energii, którą możemy sobie przekazywać. Ogromnie się cieszę, że trafiają do mnie osoby, które są podobne do mnie, bo nadajemy na tych samych falach, co za tym idzie robimy razem cudowne zdjęcia.

Kocham fotografować śluby, które są naturalne, pełne miłości, bliskości z dobrą dawką energii i szaleństwa na parkiecie. Folwarki, stodoły i tańce pod gołym niebem to jest to!

Każdy reportaż to nowa historia, a każda historia opowiada o cudownych ludziach, emocjach i miejscu. Do każdej pary podchodzę indywidualnie, ale każdą parę traktuję tak jak sama chciałabym być potraktowana. Nie jestem tylko fotografem na Waszym ślubie, ale dobrą kumpelą, która pomoże, podpowie i zrobi super zdjęcia.

Jeśli to do Was przemawia to stwórzmy razem piękną historię!

A prywatnie…

Jestem mamą, żoną, pańcią najsłodszego piesa pod słońcem. Pochodzę z pięknej lubelszczyzny. Kawy nie pijam, ale jestem nałogową herbaciarą.

Moją wielką pasją są konie, które od lat są częścią mojego życia. Kocham poznawać nowych ludzi, kocham się śmiać, wygłupiać i cieszyć się z małych rzeczy. Inspiracje czerpie z otaczającej nas natury, która napędza i dodaje mi sił, ale również pozytywni ludzie, którzy swoją energią dają mi kopa do działania.

Mega się cieszę, że mogę podzielić się z Tobą kawałkiem mojego świata ♥

To co kocham

KONIE

RODZINA

FOTOGRAFIA

PSY

NATURA

SPORT